Čarodějnice

From Shakes & Fidget Wikipedia
Carodejnice.jpg

Čarodějnice může očarovat vaše vybavení a poskytnout mu různé bonusy. Zde můžete také prodat vybavení za dvojnásobek běžné ceny. Taktéž zde můžete vařit lektvary.

Jak odemknout čarodějnici?

Čarodějnice je automaticky odemknuta po dosažení úrovně 66. Abyste se dostali k čarodějnici, klikněte na nenápadnou knihu v Magic Shopu, nebo jednoduše klikněte dvakrát na tlačítko Čaroobchodu (nebo jednou, pokud již jste v Čaroobchodu).

Výroba lektvarů

Z 10 ks ovoce můžete uvařit jeden 25% lektvar odpovídající barvě:

10 Svestka.png ---> 1 Potion-s3.png
10 Citron.png ---> 1 Potion-d3.png
10 Jablko.png ---> 1 Potion-i3.png
10 Malina.png ---> 1 Potion-c3.png
10 Jahoda.png ---> 1 Potion-l3.png


Očarování

Čarodějnice může očarovat vaše vybavení kouzly, která vám poskytnou různé užitečné bonusy. Nicméně svitky očarování nejsou ihned k dispozici. Pro vytvoření svitku potřebuje čarodějnice vaření, které vyžaduje ingredience - předměty vybavení. Každý den čarodějnice potřebuje vybavení z jiné kategorie, a rychlost postupu závisí na všech hráčích na serveru. Po shromáždění všech ingrediencí čarodějnice potřebuje 24 hodin k provedení rituálu. Po uplynutí této doby se nad hlavou čarodějnice objeví nový svitek s očarováním a bude k dispozici k zakoupení.

Seznam všech očarování s jejich popisy

Slot Ikona Název očarování Bonus Popis
Helma Svitek5.png Dobrodruhova archeologická aura Více zkušeností: +10% na úkol Očaruj svou čapku a získáš tak body zkušeností navíc při svých dobrodružstvích.
Brnění Svitek2.png Mariova bradka Najít houbičku: o 50% větší šance Začaruj svůj kyrys a na výpravách najdeš více houbiček.
Rukavice Svitek4.png Kovbojův stín Zesílení reakce: o 1 bod (kdo má více bodů, začíná) Očaruj své rukavice a budeš častěji tasit v boji první. Osoba s nejvíce body za rychlé reakce začíná.
Boty Svitek3.png Bota 36960 Délka cesty: o 30 sekund kratší Očaruj svou obuv a zkrátíš tak dobu přesunu při svých dobrodružstvích.
Zbraň Svitek1.png Meč pomsty Kritický zásah: o 5% více škody Očaruj svou zbraň a zvyš tak poškození kritickými zásahy v boji.
Amulet Svitek7.png Hanebná hrabivost Najít předměty: o 10% větší šance Očaruj svůj amulet a budeš častěji nacházet při svých dobrodružstvích na kraji cesty předměty.
Opasek Svitek6.png Žíznivý poutník Pivo navíc: 1 denně Začaruj svůj opasek, abys tu a tam snesl o pivo více.
Prsten Svitek8.png Modlitba vykradače hrobů Více zlata: +10% za úkol Očaruj svůj prsten a najdeš při svých dobrodružstvích více zlaťáků.
Talisman Svitek9.png Rituál loupeživého barona Zlato za boj v aréně: až o 20% více Očaruj svůj talisman a zvyš tak svou šanci na kořist při přepadávání ostatních hráčů.