Kovář

From Shakes & Fidget Wikipedia
Blacksmith.png

U kováře můžete vylepšit vybavení vložením drahokamů, zlepšením statistik nebo změnou run.

Jak odemknout kováře?

Přístup k kováři získáte po dosažení úrovně 90. Abyste do něj mohli vstoupit, klikněte na Nejasný Nůž nebo dvakrát klikněte na tlačítko Zbrojírna.

Drahokamy

Kovář může přidat drahokamový slot k předmětu. Stojí to určitý počet kovu a krystalů nebo 25 houbiček. Je také možné drahokam ze předmětu vyjmout, ale tato operace zničí předmět.

Rozebrání předmětu

Rozebrání je dobrá možnost, jak se zbavit zbytečných předmětů a současně získat určité množství kovu a arkaních střepů (krystalů). Toto je hlavní způsob, jak získat tyto zdroje; jiným způsobem, jak je získat, je vyhrát s Gamblerem, nebo také můžete získat některé od Dr. Abawuwu. Každý den můžete rozebrat 5 předmětů, přičemž zbraň se počítá jako 2 předměty.

Vylepšení atributů

Vylepšení atributu předmětu zvýší statistiku nebo statistiky předmětu o určité procento. Každý předmět lze vylepšit 20krát, a každé vylepšení statistiky zvýší trochu, ale každé následující vylepšení vyžaduje stále více a více zdrojů. Celková hodnota předmětu také ovlivňuje náklady na proces vylepšení.

Výměna runy

Výměna runy je velmi užitečná, když narazíte na předmět s runou, kterou potřebujete, ale s slabými statistikami, nebo na takový, který má dobré statistiky, ale obsahuje runu pro PVE. Díky této funkci můžete snadno sestavit sady vybavení pro PVP nebo PVE. Výměna runy stojí 20 houbiček.

Změna vzhledu

Kovář také umožňuje změnit vzhled epických předmětů, což je zajímavá možnost, když chcete vizuálně upravit prvky vybavení. Může se hodit při dosahování úspěchu Vědomý módní styl. Změna vzhledu předmětu stojí 10 houbiček. Je třeba dodat, že nemůžete změnit vzhled předmětu na ten, který nemáte ve sbírce.